Magazine Altfel Fashion

Magazinele noastre din cele 6 orase, va asteapta in fiecare saptamana pentru a va prezenta noile tinute din colectiile brandului Altfel Fashion.

TURNU MAGURELE

Magazinul Altfel Fashion Turnu Magurele este situat pe strada Horia Closca si Crisan, bl. E3, parter, pe centrul pietonal, langa parcul Central, vis-a-vis de Supermarket Profi si Peny

TELEFON

0247.416.606

ADRESĂ

Strada Horia Closca si Crisan, bl. E3

EMAIL

turnu@manufactura.ro

PROGRAM

Luni – Vineri: 09:00 – 18:00

ALEXANDRIA

Magazinul Altfel Fashion Alexandria este situat pe strada Libertatii A6 – A7, pe centrul pietonal vis-a-vis de Magazinul Alexander Style

TELEFON

0247.310.388

ADRESĂ

Strada Libertatii, nr. A6-A7, Parter

EMAIL

alexandria@manufactura.ro

PROGRAM

Luni – Vineri: 09:00 – 18:00

SLATINA

Magazinul Altfel Fashion Slatina este situat pe strada Trandafirilor, nr. 11, bl.11, sc. A, parter, vis-a-vis de spitalul judetean, in zona ACR.

TELEFON

0248.211.640

ADRESĂ

Str. Trandafirilor, nr. 11, bl. 11, sc. A, ap. 1

EMAIL

slatina@manufactura.ro

PROGRAM

Luni – Vineri: 09:00 – 18:00

CRAIOVA

Magazinul Altfel Fashion Craiova este situat pe strada Unirii, bl. 23B, parter, pe centrul pietanal de la Mercur in jos intre Doljana si Minerva.

TELEFON

0251.417.066

ADRESĂ

Strada Unirii, BL. 23B, Parter

EMAIL

craiova@manufactura.ro

PROGRAM

Luni – Vineri: 09:00 – 18:00

DROBETA TURNU-SEVERIN

Magazinul Altfel Fashion Drobeta Turnu-Severin este situat pe strada Traian, nr. 113, in apropiere de primarie in spatiul fostei cofetariei Domnul Goe.

TELEFON

0252.391.449

ADRESĂ

Strada Traian, nr. 113

EMAIL

drobeta@manufactura.ro

PROGRAM

Luni – Vineri: 09:00 – 18:00

CARACAL

Magazinul Altfel Fashion Caracal este situat pe strada Antonius Caracalla, bl. 16, parter, la 100m distata de Piata si 50m de Blocul Turn

TELEFON

0249.514.388

ADRESĂ

Str. Antonius Caracalla, bl. 16, Parter

EMAIL

caracal@manufactura.ro

PROGRAM

Luni – Vineri: 09:00 – 18:00